Hakkımızda

İlk günün heyecanıyla, ar-ge ve üretim geliştirme...

PVD coated furnitures

Neden DEKAP?

Kalite Her Zaman Önde

Hizmet verilen tüm alanlarda kalite her zaman önde...

PVD Coating Icon

Yüksek Kalite PVD Kaplama

PVD Kaplama çok ince bir tabaka halinde kaplanan malzemelere dayanım kazandırmaktadır. Özellikle köşe ve keskin uçlarda görülen aşınma bu kaplamadan sonra görülmez. Tekrar kaplanabilme ve kaplamanın sökülebilme özelliğine sahiptir.

Machine Icon

Makine Tasarımı & Dağıtımı

Yıllardır kaplama alanında verdiğimiz hizmetler ve edindiğimiz tecrübeler sonucunda müşterilerimize sadece PVD Kaplama hizmeti sağlamakla kalmıyor aynı zamanda PVD Kaplama ve Ultrasonik Temizleme makinelerinin tasarımını ve üretimini de gerçekleştiriyoruz.

Metal Sheets Icon

Metal Plaka ve Boru Tedariği

Pek çok farklı kullanım alanı bulunan ve özellikle mimari projelerde önemli bir yere sahip olan PVD kaplanmış metal plaka ve boru tedariği sağlamaktayız. İhtiyaçlarınıza yönelik farklı yüzey ve renk seçenekleri ile hem estetik ve dekoratif olarak size hitap eden tasarımlarınızı hayata geçirebilir hem de dış mekan kullanımı gibi avantajlara sahip olabilirsiniz.

Leak Icon

Vakum Kaçak Tespiti

Kaçak tespiti yaparken doğru araç ve ekipmana sahip olmak, Ar-Ge departmanlarında ve aynı zamanda hızlı tempolu üretim tesislerinde en iyi performansı ve kaliteyi sağlamak için kritik öneme sahiptir. En küçük sızıntılar bile hızlı bir şekilde tespit edilebilir. Rakipsiz güvenilirlik için en yüksek helyum hassasiyetini sunuyoruz.

Değerlerimiz

Standartlarımız sayesinde yüksek kalite hizmet sunuyoruz.

Quality icon

Yüksek Kalite

Kaplanan parçanın her yerinde eşit kaplama kalınlığı parçayı tüm aşınma mekanizmalarına dayanıklı hale getirmektedir. Yüksek kaplama sertliği ve düşük sürtünmeli kaplama üretimi kaplanan ürün kalitesi için önem taşımaktadır.

Safety icon

Güvenli Üretim

Üretimde kaliteyi ön planda tutarken çevreye duyarlı olmak ve daima gelişmiş teknolojileri kullanmak önceliğimizdir. Kalite yönetim sistemimizin içerisinde belirlediğimiz ihtiyaç ve beklentileri dikkate almak ve gerekliliklerini yerine getirmek üretim adımlarımızdan biridir.

Unity icon

Çeşitlilik

PVD Kaplama teknolojisi ile birleştirdiğimiz deneyimlerimiz sayesinde metal, cam ve seramik ürünlerin kaplamasını gerçekleştiriyoruz. Renk seçeneklerimiz ile farklı sektörlerin dekoratif ve endüstriyel kaplama ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz.

DEKAP Hakkında

DEKAP faaliyetlerine, 2009 yılında 4 kişilik bir ailenin kaplama sektörüne adım atmasıyla başladı. Sektördeki hedefimiz her zaman yüksek standartlarda ve etkin bir hizmet sunmanın yanı sıra kaplama sektöründeki uluslararası son teknolojileri takip ederek kaplama hizmetlerinin verimliliğini ve kalitesini önemli ölçüde arttırmaktır.

Altın kaplama ile hizmet vermeye başladığımız kaplama sektöründe yoğun AR-GE projelerimiz, farklı sektörlerle başlattığımız işbirlikleri ve uzman ekibimizle başarıya ulaştık.

Günümüzde, her alanda olduğu gibi kendi sektörümüzde de başarının, teknolojiyi takip etmek ve gelişmeleri doğru okumaktan geçtiğine inanıyoruz. Endüstride kullanım alanı giderek artan PVD kaplama ile ilgili yoğun araştırma çalışmalarımızı gerçekleştirdik ve 2017 yılından itibaren birçok sektörde kullanılan PVD kaplama teknolojisine geçiş yaparak, gerekli makine ve teçhizat yatırımının ardından bu alanda da uzmanlığımızı kanıtladık. Sofra ve mutfak pazarından mobilya sektörüne, otomotiv yan sanayinden endüstriyel metal sektörüne olmak üzere farklı alanlarda ürünlere metal işleme çözümleri sunmakla beraber kalite ve estetik katıyoruz. DEKAP olarak önceliğimiz üstün hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktır.

Kaplama alanında Türkiye’nin öncü firmalarından biri olarak; vermiş olduğumuz hizmeti geliştirmek adına hala ilk gün sahip olduğumuz heyecan ve motivasyona sahibiz. 2009 yılında başlattığımız hikayemizi, bugün uzman bir kadro olarak sürdürüyor olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyor, yurt içi ve yurt dışı iş partnerlerimiz ile çalışma ekibimizi sürekli güçlendiriyoruz.

Vizyonumuz

Uzmanlaştığımız PVD kaplama hizmetinde, güvenilir ve kaliteli hizmet veren, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, çevreye duyarlı, yenilikçi ve kendini sürekli geliştiren bir kuruluşuz.

Misyonumuz

Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde yer almayı, sektördeki uygulamaları takip ederek gelişimine katkıda bulunmayı ve bu gelişimi sürdürmeyi hedefleyen bir PVD kaplama kuruluşuyuz.

Daha fazla bilgi için iletişime
geçin.

Teşekkürler. Mesajınıza en kısa sürede geri dönüş
yapılacaktır.
Bir şeyler yanlış gitti. Lütfen yeniden göndermeyi deneyin.