top of page
DEKAP Company Logo

Hakkımızda

DEKAP olara vizyonumuz ve misyonumuz doğrultusunda kurulduğumuz günden bu yana sektöre ve iş kollarımıza değer katarak devam ediyoruz.

DEKAP faaliyetlerine, 2009 yılında 4 kişilik bir ailenin kaplama sektörüne adım atmasıyla başladı. Sektördeki hedefimiz her zaman yüksek standartlarda ve etkin bir hizmet sunmanın yanı sıra kaplama sektöründeki uluslararası son teknolojileri takip ederek kaplama hizmetlerinin verimliliğini ve kalitesini önemli ölçüde arttırmaktır.

Altın kaplama ile hizmet vermeye başladığımız kaplama sektöründe yoğun AR-GE projelerimiz, farklı sektörlerle başlattığımız işbirlikleri ve uzman ekibimizle başarıya ulaştık.

Günümüzde, her alanda olduğu gibi kendi sektörümüzde de başarının, teknolojiyi takip etmek ve gelişmeleri doğru okumaktan geçtiğine inanıyoruz. Endüstride kullanım alanı giderek artan PVD kaplama ile ilgili yoğun araştırma çalışmalarımızı gerçekleştirdik ve 2017 yılından itibaren birçok sektörde kullanılan PVD kaplama teknolojisine geçiş yaparak, gerekli makine ve teçhizat yatırımının ardından bu alanda da uzmanlığımızı kanıtladık. Sofra ve mutfak pazarından mobilya sektörüne, otomotiv yan sanayinden endüstriyel metal sektörüne olmak üzere farklı alanlarda ürünlere metal işleme çözümleri sunmakla beraber kalite ve estetik katıyoruz. DEKAP olarak önceliğimiz üstün hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktır.

Kaplama alanında Türkiye’nin öncü firmalarından biri olarak; vermiş olduğumuz hizmeti geliştirmek adına hala ilk gün sahip olduğumuz heyecan ve motivasyona sahibiz. 2009 yılında başlattığımız hikayemizi, bugün uzman bir kadro olarak sürdürüyor olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyor, yurt içi ve yurt dışı iş partnerlerimiz ile çalışma ekibimizi sürekli güçlendiriyoruz.

Vizyonumuz

Uzmanlaştığımız PVD kaplama hizmetinde, güvenilir ve kaliteli hizmet veren, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, çevreye duyarlı, yenilikçi ve kendini sürekli geliştiren bir kuruluşuz.

Misyonumuz

Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde yer almayı, sektördeki uygulamaları takip ederek gelişimine katkıda bulunmayı ve bu gelişimi sürdürmeyi hedefleyen bir PVD kaplama kuruluşuyuz.

bottom of page