top of page
DEKAP Company Logo

Laboratuvar Tipi Kaplama Sistemleri

Sputter ve Termal Evaporasyon

İçin Vakum Kaplama

Sistemleri

DEKAP ile VACCOAT markasısının akademik ve endüstriyel amaçlı ince film kaplama makinelerindeki 28 yıllık tecrübesi Türkiye'de. Tüm ince film araştırmalarınız için termal evaporasyon, karbon kaplama, pulsed lazer kaplama, magnetron sputtering çözümleri yanıbaşınızda.

Ürünleri Görüntüle

Türkiye Distribütörü

Vaccoat Türkiye Distribütörü - Magnetron Sputter ve Termal Evaporasyon PVD Kaplama Cihazı

28 yıldan uzun süre ince film ve vakumlu sistemler tecrübesi olan VACCOAT ürünleri DEKAP farkıyla artık Türkiye'de.

VACCOAT'un düşük vakumdan yüksek vakuma PVD kaplama sistemlerinden olan DSR1 ve DST2 gibi modelleri SEM görüntüleme gibi amaçlarla altın, paladyum gibi asil metallarin kaplanması için kullanılıyor olsa da daha karmaşık ve soğutmalı sistemleri çok katmanlı yapıların oluşturulması ve araştırma-geliştirme amacıyla kullanılabiliyor. Bu cihazlar birden fazla kaplama sistemi içerebiliyor ve plazma temizlik gibi yardımcı özelliklere de sahip.

VACCOAT yüksek kalite PVD sistemlerinin tasarımında ve üretiminde akademisyen, mühendis ve diğer ar-ge çalışanları ile öncü konumda. Yüksek kalite standartları ve en iyi komponentleri kullanması ile bilinen marka üniversitelerin ve araştırma merkezlerinin tedarikçisi konumunda.

DEKAP size en uygun VACCOAT makinesini önermek için yanınızda. Fiyat teklifi ya da makine önerisi alabilmek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.