PVD Kaplama Makinesi İmalatı

PVD kaplama dünya üzerinde dekoratif ve endüstriyel amaçlı olarak gökdelen camlarından cep telefonlarına kadar birçok farklı sektörde kullanılmaktadır.

PVD kaplama makineleri kaplanması amaçlanan materyale, kaplamanın fonksiyonuna göre değişiklik göstermektedir ve çoğu zaman amaca uygun olarak modifiye edilmektedir ya da üretilmektedir.

PVD Kaplama Makinesi İçin Fiyat Talep Edin

PVD Kaplama Makineleri

PVD basitleştirilmiş haliyle farklı işlemler sonucunda buharlaştırılan metalin ürün üzerine uygulanmasını ve ürünün bu buharlaştırılmış metalle kaplanmasını kapsar. PVD Kaplama makineleri temizlik haricinde bu işlemin tamamının gerçekleşmesine olanak sağlayan yüksek teknoloji makinelerdir.

Metalin ürüne uygulanma yöntemine ya da kullanılan sektöre göre PVD kaplama makineleri sınıflandırılabilir. Ancak kaplama materyali, makine kabin ölçüleri, kullanılan teknolojiler ve daha pek fazla etmen ayrı ayrı ya da beraber makinelerde kullanılabilir.

Dekoratif Kaplama Makineleri

Dekoratif PVD Kaplama makineleri, paslanmaz çelik levha, paslanmaz çelik boru, cam, seramik, plastik, akrilik, reçine vb. Yüzeylere dekoratif efekt kaplaması yapabilir. Basit kullanım, düşük maliyet ve büyük üretim avantajlarına sahiptir. Takı, saat, aydınlatma, mutfak ve sıhhi tesisat, inşaat, tıbbi tedavi, bilimsel araştırma, dijital, eğlence, elektrikli ev aletleri, kozmetik, oyuncak ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Endüstriyel Kaplama Makineleri

Endüstriyel kaplama makineleri esnektir ve istenilen özelliklere göre yeniden tasarlanabilir. Bilimsel araştırmalarda, yarı iletkenlerde, aletlerde, aletlerde, kalıplarda yaygın olarak kullanılır.

Optik Kaplama Makineleri

Optik kaplama makineleri alt tabaka malzemelerinin geçirgenlik ve yansıtıcılık özelliklerini değiştirmek için kullanılmaktadır.

Daha fazla bilgi için iletişime
geçin.