PVD Kaplama Mimari ve Mobilya Uygulamaları

PVD kaplama mimaride ve iç mimaride dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Ancak kullanımı sadece bununla da sınırlı kalmaz. Bina dışı saclar ve borular, sundurmalar, iç mimaride kapı kollarından menteşelere kadar birçok bileşen PVD metoduyla titanyum, alüminyum gibi materyaller kullanılarak, gold(altın), rosegold, antrasit, mavi, gökkuşağı gibi renklerle kaplanabilir.

PVD Kaplama İçin Fiyat Talep Edin

PVD Kaplamanın İç Mimari Kullanımı

PVD kaplama mimari ve iç mimari için sürekliliği bulunan renkler ve uzun kullanım ömrü sunar.

Sürekliliği Bulunan Renkler

PVD kaplama sürekliliği bulunan bir yüzey işleme teknolojisi yöntemidir. Paslanmaz çelik üzerine uygulanması ile bina iç ve dış elementlerde renk çeşitlilği sunması ile beraber sürekliliği bulunan renklerde üretimi kolaylaştırır.

Uzun Kullanım Süresi

Cilalanmış ürünler iç mimari uygulamalarında zaman geçtikçe yıpranmış bir görünüm almaya başlar. Özellikle kapı kolları gibi insan elinde bulunan asit, tuz ve nemin sürekli temas ettiği ve aynı zamanda kimyasallar ile durmadan temizlenen ürünler uzun kullanım sürelerinde ekstra maliyet çıkartır. PVD kaplamanın çözüm olarak avantajı iç ve dış ortamda uzun süre garantisinin bulunmasıdır.

Doğa Dostu Kaplama

PVD kaplama kullanılarak üretilmiş mimari parçalar VOC(Volatile Organic Compounds) içermediğinden doğaya ve insana zarar vermez. Kullanılan metot daldırma ya da toz kaplamanın aksine doğaya zararlı yan ürün bırakmaz. Kaplama metodunun yüksek teknoloji olması ve kullanılan bileşen sayısının sınırlı ve az olması kaplamanın devamlılığı konusunda önemli bir faktör olarak ortaya çıkar.

Daha fazla bilgi için iletişime
geçin.

Teşekkürler. Mesajınıza en kısa sürede geri dönüş
yapılacaktır.
Bir şeyler yanlış gitti. Lütfen yeniden göndermeyi deneyin.